Algas suur oskuste aasta videokonkurss koolinoortele

SA Innove kuulutas täna Tartus Intellektika messil toimunud oskuste aasta inspiratsiooniüritusel välja suure videokonkursi üldhariduskoolide 6.-12. klasside õpilastele.

Konkurss eesmärk on panna noori mõtlema oma tulevasele elukutsele ning analüüsima oma olemasolevaid oskusi sellest vaatevinklist, ütles Innove kutsehariduse valdkonna mainejuht Kristel Mõistus.

Konkursile esitatav videoklipp peab väljendama mõnda konkreetset oskust, mida osaleja valdab ja mis võiks olla tulevikus aluseks tema erialavalikule.

Osalemiseks tuleb filmida 1-2minutiline video oma oskuse teemal ja riputada YouTube`i. Seejärel täita ära oskuste aasta veebilehel olev konkursi ankeet, lisada sinna YouTube`i video link ja postitada see konkursile.

Konkurss on individuaalne ning töid saab esitada kahes vanusekategoorias: 6.-9. klass ja 10.-12. klass. Innove premeerib mõlema vanuseklassi võitjat vinge mobiiltelefoni iPhone SE-ga. Eriauhinnana paneb Rajaleidja keskus välja oma meenete kinkekotid ja Eesti Tööandjate Keskliit vee- ja põrutuskindla seikluskaamera GoPro Hero 5 Session’i, mis on noorele suvisteks ettevõtmisteks ideaalne kaaslane!

Konkursitöid saab esitada 7. aprillini 2017*.

17. aprillil 2017 avalikustab žürii kuni 10 parimat konkursitööd, mis osalevad 28. aprillini 2017 oskuste aasta Facebooki lehel rahvahääletusel.

Võitjad kuulutatakse välja 4.–5. mail 2017 toimuval messil Noor Meister Eesti Näituste messikeskuses (Pirita tee 28, Tallinn).

 

*Pikendasime konkursi tähtaega. Varasema 27. märtsi asemel on esitamise tähtaeg 7. aprill. Sellega seoses muutusid ka rahvahääletuse toimumise ajad.