Narva suvelaat 2017

12.08.17 10:00 - 15:00 Narva

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse (IVKHK) traditsiooniline suvelaat, kus Eesti, Läti ja Leedu kaupmehed ning käsitöölised pakuvad tooteid igale maitsele: istikuid ja taimi, aiakaupu ja kodutarbeid, maiustusi ja lihakraami, suveniire ja käsitööesemeid, tööstuskaupu.
Laat annab kõigile linnaelanikele ja külalistele võimaluse veeta värskes õhus üks meeleolukas päev ja soetada endale, koju või aeda vajalikku kraami.

IVKHK-l on korraldajana võimalus tutvustada erinevas vanuses huvilistele õppimisvõimalusi. Üritusel osalevad aktiivselt ka IVKHK õpilased, kes annavad suure panuse nii ettevalmistustöödesse kui tegevustesse kooli telgis. Esindatud on alati ehitusviimistlejad, keevitajad, autotehnikud, õpilasfirmad, multimeedia eriala õpilased ja mitmed teised. IVKHK õpilased ja õpetajad korraldavad mitmesuguseid meistriklasse ning müüavad omavalmistatud tooteid.

Traditsiooniliselt on laadal kontsert ja meelelahutusprogramm. Päeva jooksul astuvad üles erinevad kollektiivid Narvast, Ida-Virumaalt ja Tallinnast, samuti esinevad IVKHK õpilased. Laadapäeval toimuvad võistlused nii lastele kui täiskasvanutele. Välja loositakse arvukalt kingitusi ja suveniire kooli partnerite poolt.

Korraldaja kontakt:
Karen Sukiasyan
Lisainfo  Tagasi