Videokonkurss

 Oskuste aasta videokonkursi rahvahääletus

 

Oskuste aasta videokonkursile „Mina oskan“ saadeti ühtekokku 44 videot tublidelt noortelt üle Eesti. Saadetud videote hulgast on žürii välja valinud 10 videot, mis osalevad 28. aprillini oskuste aasta Facebooki lehel rahvahääletusel.

Rahvahääletusel osalevad 6.-9. klassi ja 10.-12. klass vanusekategooria videod koos, kuid võitjate välja selgitamisel on mõlemal vanusekategoorial oma arvestus. Žürii häälel ja Facebooki rahvahääletuse tulemustel on võrdne osakaal ning hääled summeeritakse. Võitjad selguvad 4.–5. mail 2017 toimuval messil Noor Meister.

Peaauhind on Apple iPhone SE (16 GB) koos Beats kõrvaklappidega. Eriauhinnaks on seikluskaamera GoPro Hero 5 Session, mille on välja pannud Eesti Tööandjate Keskliit ning kinke jagab ka Rajaleidja.

Vaata videoid ja hääleta oma lemmiku poolt oskuste aasta Facebooki lehel »

 

 

 Kutsume Sind osalema videokonkursil „Mina oskan!“

 

Kui oled 6.–12. klassi õpilane ja soovid demonstreerida oskust, milles oled super osav ja mis võiks olla tulevikus aluseks Sinu erialavalikule, siis on see konkurss just Sinu jaoks!

 

Osalemiseks tegutse nii:

1. Filmi 1–2-minutiline video teemal “Mina oskan!”
2. Riputa video YouTube’i.
3. Lisa video link koos enda kontaktandmetega ankeeti.
4. Kinnita, et oled videoklipi autor ja esita see konkursile.

 

Esitamise tähtaeg 7. aprill 2017. a.

 

Žürii teeb 17.-19. aprillini eelvaliku videotest, mis osalevad 19. aprillist kuni 28. aprillini oskuste aasta Facebook`i lehel rahvahääletusel. Võitjad selguvad 4.–5. mail 2017 toimuval messil Noor Meister Eesti Näituste messikeskuses (Pirita tee 28, Tallinn).

Peaauhind on Apple iPhone SE (16 GB) koos Beats kõrvaklappidega. Eriauhinnaks on seikluskaamera GoPro Hero 5 Session, mille on välja pannud Eesti Tööandjate Keskliit ning kinke jagab ka Rajaleidja.

 

Pane tähele!

Konkurss on individuaalne ning töid saab esitada kahes vanusekategoorias: 6.-9. klass ja 10.-12. klass. Konkursile esitatav videoklipp peab väljendama mõnda konkreetset oskust, mida valdad ja mis võib olla tulevikus aluseks Sinu erialavalikule.

Innove premeerib mõlema vanuseklassi võitjat vinge mobiiltelefoni iPhone SE-ga. Eriauhinnana paneb Rajaleidja keskus välja oma meenete kinkekotid ja Eesti Tööandjate Keskliit vee- ja põrutuskindla seikluskaamera GoPro Hero 5 Session’i, mis on noorele suvisteks ettevõtmisteks ideaalne kaaslane!

 

Tutvu kindlasti ka konkursitingimuste ja ägedate auhindadega! LINK
Asu kohe tegutsema, sest julge pealehakkamine võib tuua lisaks ägedale kogemusele ka vinge auhinna!

 

NB! Kui esitasid oma võistlustöö konkursile ajavahemikus 17. veebruar kuni 1. märts, siis palume Sul ankeedi uuesti täita. Tehniliste viperuste tõttu ei jõudnud sel ajaperioodil sisestatud andmed korraldajateni. Vabandame võimalike arusaamatuste pärast!

*Korraldajatel on õigus konkursilt eemaldada videod, mis ei vasta konkursi eesmärkidele või tingimustele.
**Konkursile esitatud töid võidakse hiljem kasutada erinevates infokanalites konkursi ja üldisemate kutseharidusega seotud teemade tutvustamisel.