Konkurss

Videokonkurss “Mina oskan!”

Kutsume Sind osalema videokonkursil „Mina oskan!“

Kui oled 6.–12. klassi õpilane ja soovid demonstreerida oskust, milles oled super osav ja mis võiks olla tulevikus aluseks Sinu erialavalikule, siis on see konkurss just Sinu jaoks!

Osalemiseks tegutse nii:
1. Filmi 1–2-minutiline video teemal “Mina oskan!”
2. Riputa video YouTube’i.
3. Lisa video link koos enda kontaktandmetega ankeeti.
4. Kinnita, et oled videoklipi autor, ja esita see konkursile.

Konkursitöid saab esitada 17. veebruarist kuni 27. märtsini 2017.

7. aprillil 2017 avalikustab žürii kuni 10 parimat konkursitööd, mis osalevad 28. aprillini 2017 oskuste aasta Facebooki lehel rahvahääletusel.

Võitjad kuulutatakse välja 4.–5. mail 2017 toimuval messil Noor Meister Eesti Näituste messikeskuses (Pirita tee 28, Tallinn).

Pane tähele!

Konkurss on individuaalne ning töid saab esitada kahes vanusekategoorias: 6.-9. klass ja 10.-12. klass. Konkursile esitatav videoklipp peab väljendama mõnda konkreetset oskust, mida valdad ja mis võib olla tulevikus aluseks Sinu erialavalikule.

Innove premeerib mõlema vanuseklassi võitjat vinge mobiiltelefoni iPhone SE-ga. Eriauhinnana paneb Rajaleidja keskus välja oma meenete kinkekotid ja Eesti Tööandjate Keskliit vee- ja põrutuskindla seikluskaamera GoPro Hero 5 Session’i, mis on noorele suvisteks ettevõtmisteks ideaalne kaaslane!

Tutvu kindlasti ka konkursitingimuste ja ägedate auhindadega! LINK

Asu kohe tegutsema, sest julge pealehakkamine võib tuua lisaks ägedale kogemusele ka vinge auhinna!

*Korraldajatel on õigus konkursilt eemaldada videod, mis ei vasta konkursi eesmärkidele või tingimustele.
**Konkursile esitatud töid võidakse hiljem kasutada erinevates infokanalites konkursi ja üldisemate kutseharidusega seotud teemade tutvustamisel.